Kaup koheselt laos saadaval! Võimalus tasuda Liisi järelmaksuga.

Köögimööbli komplektid

Kui soovite oma köögi sisustust lihtsalt ja kiirelt uuendada, siis olete õiges kohas. Köögimööbli komplektide puhul on valik ja köögikappide sobitamine juba teie eest ära tehtud. Valmis mööbli tellimine võimaldab luua mugava ja funktsionaalse köögi, kus on kõik käigud ning köögitoimetused juba ette ära mõeldud ja sisse arvestatud.
Stuudimööbel e-poest on võimalik tellida köögikomplekte erinevate lahenduste ja suurustega köökidele – köögimööbel väikesesse kööki või stuudiokorterisse, nurgaga köögimööbel, klassikalises skandinaavia stiilis köögimööbel, soodne köögimööbel jne. Köögimööbel on meil kohe laos olemas, mis tähendab, et saate oma tellimuse kiirelt kätte.
Pakume ka võimalust tutvuda köögimööbli näidistega Haapsalus Rannarootsi keskuses ja Laagri Coop majas. Näidistesaalid on mõeldud iseseisvaks tutvumiseks ning avatud keskuste lahtioleku aegadel.
Kui soovite TASUTA köögimööbli valimise konsultatsiooni meie näidistesaalis, siis võtke ühendust telefonil +372 56461100 või info@stuudiomoobel.ee. Oleme teile hea meelega abiks!

Näitan kõiki 13 tulemust