Kaup koheselt laos saadaval! Võimalus tasuda Liisi järelmaksuga.

Köögid

Köök on kodu süda, nagu öeldakse. Köögis veedame aega nii süüa tehes, kui külalisi võõrustades ja perega suheldes. Väiksemates majapidamistes on köögilaud tihti ka kodukontori- või koolitükkide tegemise laud. See kõik tähendab seda, et köögimööbli paigutus ning köögitarvikute valik peab olema loogiline, mugav ning funktsionaalne ehk lühidalt öeldes – hoolikalt läbimõeldud.
Stuudiomööbel.ee pakub võimalust kiirelt tellida erinevaid köögimööbli komplekte, aga ka ise köögi komplekteerimise võimalust – valige välja töö tasapind, riiulid, kapid ja sahtlid, integreeritava köögitehnika uksed ja palju muud vastavalt just oma köögi mõõtudele ja vajadustele! Köögikappide järjestuse saate samuti ise paika panna.
Oleme oma tootevalikul arvestanud erinevate köökide stiilide ning suurustega. Olgu teil suur maamaja või väike ühetoaline korter – köögimööblit leidub nii väiksesse, kui suurde elamisse, nii nurgaga kööki kui sirgjoonelisse.
Hoiame oma e-poes hinnad soodsad ning tarne kiire – köögimööbel on kohe laos saadaval ning jõuab teieni loetud päevadega.
Meie köögimööbli näidistega saab ka kohapeal tutvumas käia Haapsalus Rannarootsi keskuses ja Laagri Coop majas. Näidistesaalid on mõeldud iseseisvaks mööbliga tutvumiseks ning avatud keskuste lahtioleku aegadel.
Kui soovite TASUTA köögimööbli valimise konsultatsiooni meie näidistesaalis, siis võtke ühendust telefonil +372 56461100 või info@stuudiomoobel.ee. Oleme teile hea meelega abiks!

Näitan 1–16 tulemust 436-st