Kaup koheselt laos saadaval! Võimalus tasuda Liisi järelmaksuga.

Köögikapid

Läbimõeldud köögikappide valik tagab selle, et oma koha leiaksid köögis nii köögitarvikud, sööginõud, väiksemad köögimasinad, kui ka toidu- ja maitseained.
Pakume köögikappe nii alumisi – põrandale kui ülemisi köögikappe seinale. Lisaks muidugi praktilisi ja mahukaid kõrgeid, peaaegu maast laeni kappe.
Valida saab nii kinniste köögikappide, klaasustega köögikappide kui ka täiesti lahtiste ehk riiulite vahel. Hea võimalus köögis nurgaruumi ära kasutada on nurgariiulid.
Stuudiomööbel veebipoest leiate loomulikult integreeritavale köögitehnikale – ahjule, külmikule, nõudepesumasinale, mõeldud köögikapid.
Kuidas veebipoes köögimööblit valida? Meie soovitame lähtuda kõigepealt konkreetsest mudelist – vali mudel ning seejärel, milliseid tooteid selle mudeli all pakutakse. Nii on kindel, et köögimööbel sobitub omavahel kokku ja loob harmoonilise tulemuse.
Teiseks – loomulikult tuleb lähtuda oma köögi mõõtmetest. Stuudiomööbel veebipoes on võimalik köögikappe sorteerida vastavalt laiusele, nii saad optimaalselt täita kõik oma köögipinna tühimikud funktsionaalse mööbliga.
Veebipoe valikus olev köögimööbel on meil ka kohe laos olemas, mis tähendab, et tarne on kiire.
Meie köögimööbli näidiseid on võimalik näha Haapsalus Rannarootsi keskuses ja Laagri Coop majas. Näidistesaalid on mõeldud iseseisvaks tutvumiseks ning on avatud keskuste lahtioleku aegadel.
Kui soovite TASUTA köögimööbli valimise konsultatsiooni meie näidistesaalis, siis võtke ühendust telefonil +372 56461100 või info@stuudiomoobel.ee. Oleme teile hea meelega abiks!

Näitan 1–16 tulemust 401-st